Zlatko Kanda

METATRONİK ÖĞRETİLER ATÖLYELERİ


Bu atölyede, siz gerçekte kim olduğunuzu hatırlarsınız. Kendiniz için sorumlu olarak ve enerjinizi sağlıklı, sevgi dolu ve yüksek titreşimli halde tutarak enerjinizi devam ettirmek için evrenden basit ancak anında etkili araçlar alırsınız.


Bu bilgiyi anlayarak, enerjinizi temiz tutmakla birlikte bu araçları günlük hayatınızda uyguladığınız zaman kalbinizden gelen sevgi enerjiniz artar. Bu da, birçok açıdan sizin yaşam kalitenizin geliştiği anlamına gelir.


Sonra, huzur, sabır ve uyum gibi diğer özellikler, Meleklerin desteğiyle daha hızlı yerine gelir. Artık kontrolün sizde olma ve kendi gücünüzde durma zamanınız. Bu atölyede, size gereksiz enerjileri nasıl dönüştüreceğiniz hakkında, koşulsuz sevginin gerçek anlamı ve kutsal geometri ile ilgili anlaşılması kolay örnekler verilecek.


Yaşamlarımızda duygusal ve zorlu zamanların içinden geçtiğimiz zaman, bu durum, öğrenmemiz gereken dersler olduğu ya da herhangi gereksiz bir şeyi dönüştürmek için daha yüksek enerji uygulayabileceğimiz anlamına gelir. Ve şifa tarafı için bizler Evrenin dili olan Kutsal Geometriyi kullanırız. Bu atölyedeki üç gün, daha çok Kutsal Geometriye, Sezgiye, Huzur ve Sevgiye adanmış olacak. Yeniden, bu şifayı kendiniz ve başkaları için nasıl kullanacağınızı, yine anlaması kolay teknikler ile göreceksiniz.


Başka bir deyişle, meditasyonlar, olumlamalar ve oynamak ve daha iyi bir hayat yaratmak ve tezahür ettirmek, kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak ve başkalarına sevgiyle ilham vermek için sevgi dolu şifalı Mandalalar ile dolu tam bir pakete sahip olacaksınız 


Metatronik Öğretiler (Kutsal Geometri Şifası®) – gün 1


Zlatko Kanda, yaşamınızı dönüştürmek için sizinle evrensel araçlar ve koşulsuz sevgi ile kendi enerjinizde nasıl ustalaşacağınızı, kalbinizdeki sevgi enerjisi nasıl artıracağınızı, nasıl bilgelik uygulayacağınızı paylaşıyor.


*Aşağıdakiler hakkında basit, kolay ve hemen etkili iç görüler, bilgi ve bilgelik;


Kalp aracılığıyla Koşulsuz Sevgi aktivasyonu.


Evrenden “araçlar” kullanarak tıkanık enerjilerin nasıl çözüleceği, onlardan kaçınmak yerine kökünün nasıl temizleneceği ve kendi enerjinizde nasıl ustalaşacağınız ile ilgili örnekler.

(Gözlem, Daha Yüksek Bakış açısı, Panzehir, Karantina, İki Kanal Yaratmak, Yuvarlak Düşünme (durumu birçok farklı açıdan görmek)).

Başmelek Metatron’un Kutsal Tapınak Meditasyonu.

Metatron Küp Hizalanması.

İçsel bilgelik ve bilgi ile tutarlılığı artırmak.

 

* BaşmelekMetatron Enerjisi ile iki mandalayı da içeren profesyonel bir şifa el kitabı.

* Bir Grup Ruh Mandalası 

* Katılım Sertifikası


İleri Metatronik Öğretiler (Kutsal Geometri Şifası®) – gün 2 ve 3


Bu İleri düzey Metatronik Öğretilerde tam olarak açıklanacak olan Kutsal Geometri Şifası®  tekniğini kullanarak kendinize, danışanlarınıza, arkadaşlarınıza ve ailenize etkili ve huzurlu şifa seansları verebileceksiniz.

Huzur hakkında iç görüler, bilgelik ve bilgi.


Huzur Tapınağı Meditasyonu (kendi içsel huzur tapınağınızı tezahür ettirmek ve deneyimlemek)
Bir Kutsal Alan Yaratmak ve Oda Hazırlığı (kendiniz için enerji temizlemesi)

Kendiniz ve alan temizliği için Metatronun Güç Mandalası ile Uygulama
Oniki Mandala ile Uyumlanma ve güçlü şifa enerjileriyle bağlantıya geçme.

Saf sevgi ve ışık ile titreşmek etmek için Özel Aktivasyon Meditasyonu.

Metatronun Küpünün Derin Anlayışı, Ruhların Yolculuğunun ve Yaradılışının açıklanması.

Kutsal Geometri Şifa Uyumlanması

Kutsal Geometri Şifası® hakkında öğretiler (genel bilgi)

Kutsal Geometri Şifası® uygulaması, bir ya da iki uygulama

Aşağıdakiler dahildir:

* Profesyonel bir Kutsal Geometri Şifası® rehberi

* Oniki yüksek kalitede baskısı alınmış sevgi dolu şifa mandalası takvimi 

* Kutsal Geometri Şifası® Sertifikası

Zlatko Kanda ile Varoluş Mandalası Bireysel Çalışmaları Detaylar