Tiraje Tekmen ile Grup Aile Dizimi

26 Ağustos 2017
11:00 - 16:00
İnsanagüven

Etkinliğin Adı         :Tiraje Tekmen ile Grup Aile Dizimi

Etkinliği Tarihi        :26 Ağustos 2017

Etkinlik Saati         :11:00 - 16:00

Etkinliğin Yeri        :İnsanagüven, Akatlar

Eğitmen                 :Tiraje Tekmen

Etkinlik İçeriği     

26 Ağustos Cumartesi günü saat 11:00- 16:00 arası Tiraje Tekmen ile Grup Aile Dizimi İnsanagüven’de.

Yaşamda zaman zaman kendimizi tekrar eden olayların ve duygu durumlarının içinde hapsolmuş hissederiz. İşimiz, sosyal hayatımız ve ilişkilerimiz bozulmaya ya da kontrolümüzün dışına çıkmaya başlar. Durum böyle olduğunda kendimizden de uzaklaşmaya başlar ve derdimizi bir türlü kimseyle çözemez hale geliriz.

Bunun nedeni, sürecin bizimle başlamamış olmasıdır. İnsan somut bir bedenle birlikte soyut bir şuuraltına sahiptir. Görünen biyolojik bedenimizin özelliklerini nasıl içine doğmuş olduğumuz aileden alıyorsak, görünmeyen duygusal boyutlarımız da bu aile tarafından bize miras kalır. Ancak ikisi arasında büyük bir fark vardır: Beden doğumla birlikte fiziksel bir ayrılma yaşarken, şuuraltı için bu söz konusu değildir. Bilinçaltı benliği bilmez; o bütün aile bilgisini bilir ve kendinden kuşaklar önce var olmuş bir kişinin sıkıntısını kendi derdiymiş gibi yaşar.

Aile dizimi çalışması bu kapalı kutunun yeniden açılmasını ve büyük bilinçaltı resminin yeniden canlanmasını sağlar. Sorunu olan kişi kendine ait olduğunu zannettiği sıkıntının gerçek kaynağını gördüğünde bir hayli rahatlar. Duygular hayatta kalmamız için gereklidir ama tekrar eden duygular farklı anlamlar taşımaktadır.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 0212 284 00 99 numaralı telefondan arayabilir ya da info@insanaguven.com adresine mail atabilirsiniz.

EĞİTİMDEN KARELER

Eğitmen Hakkında

Tiraje Tekmen "İçsel özgürleşme yaşa"

read-more