Rosie Gül Dalva

Rosie Gül Dalva - Bilinçaltının Gücü ile YAŞAM ROTASINI BELİRLEMEK

İnsanı anlamak, ve bireylerin yaşam rotasını belirlemelerine rehberlik etmek üzere çıktığım yolculukta dönüşüme önce kendimden başlayarak, 6 yıldır uzmanlık eğitimleri alıyorum ve veriyorum..

Derin Nefes eşliğinde, ruh-beden-zihn bütünselliğini yakalayabilmeleri adına, bilinçaltının kapılarını açma ve işbirliği sağlama, içindeki iyileştirici, yaratıcı ve bilge gücü uyandırma çalışmaları yapıyorum.

Fizik ve Matematik alanındaki lisans eğitimi üzerine UYGULAMALI BEYİN TEMELLİ PSİKOLOJİ alanında Üsküdar Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapmaya başladım. Bütüncül sağlık alanında enerji ile alternatif tedavi yöntemleri ve bilinçaltı çalışmaları üzerine NewYork Holistic Healing Center tarafından sertifikalandım. International Coaching Fedaration (ICF) in düzenlediği Advancing the Path to Core Coaching Masteries programlarını tamamlayarak, Bireysel, Yönetici ve Öğrenci Koçluğu konularında detaylı eğitimler aldım. Bunların yanısıra Regresyon Terapisi, Body Wisdom (Beden Bilgeliği, Mindfullnes Farkındalık, ve Derin Nefes teknikleri ile donanımımı zenginleştirdim.

Yaşamda tekrar eden maddi, manevi tükenmişlik veya tıkanmışlıklar, her türlü ilişki problemleri, sınırlarını koruyamama, öfke patlamaları, aile içi olumsuz yaşantılar, kilo problemleri, sigara bağımlılığı, hayır diyememe, potansiyelini gerçekleştirememe ve bunlar gibi yaşamı olumsuz etkileyen tüm deneyimlerin bilinçaltındaki en derine yerleşmiş kök sebebi bularak, onu dönüştürme ve kalıcı iyi hissetme farkındalık çalışmaları yapıyorum.

Deep Remembering ve MindRecall ismini verdiğim çalışmalarımda kişinin geçmişe ait duygusal ve zihinsel yüklerinden özgürleşmiş bir noktaya gelerek, olası en üst seviyede yaşam rotasını yaratabilmelerine rehberlik ediyorum