Esra Ayten "Yaşamım Dönüşüyor"

Esra Ayten 3 yıl SMMM bürosunda, 1 yıl Atlas jet Havacılık A.Ş.de, 1 yıl Grundig Elektronik A.Ş.’de ve son 7 yıl Arçelik A.Ş.’ de olmak üzere, toplam 12 yıl süresince kurumsal hayatı deneyimlemiştir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olan Esra; Mali İşler, Turquality, İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim gibi farklı alanlarda çalışma fırsatı bulmuştur. Son 6 yıllık dönemde kendi yolculuğunda çeşitli eğitimler alarak zihinsel, bedensel ve ruhsal alanlarda farkındalıklar yaşamıştır.

Mirzakarim Norbekov ‘un kişilerin bedenlerine, yaşamlarına, duygularına, toplumsal ilişkilerine ve önsezilerine yönelik farkındalıklarını sağlayan eğitimlerinin 3 bölümünü Türkiye’de, Master programını da Bulgaristan’da tamamlamıştır.

Metin Hara‘ nın kurucusu olduğu İnsana Güven’de çeşitli eğitimler alarak, insan bedenini anlama yolunda beden, zihin ve ruh üçlemesi çerçevesinde, insana yönelik tüm süreçleri gerçek hayattaki süreçlerle bütünleştiren, insan bedeninde bütünsel farkındalık sağlamaya yönelik bir çok eğitim almıştır, konusunda uzman hekimler ve terapistlerle çalışma fırsatı bulmuştur. Dr. LEONID SOBOLEFF den Biyodinamik Kraniosakral Terapi eğitimleri almaktadır.

Kişilerin yoğun çalışan zihinlerini bedenleri ile dengeleyebilecekleri, yaşam enerjilerini ve yaşam kalitelerini yükseltebilecekleri, kendilerini dönüştürebilecekleri, ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve bireysel çalışmalar düzenlemektedir.

Esra Ayten ile Bireysel Seanslar Detaylar
Esra Ayten ile Yaşamım Dönüşüyor Detaylar