Esra Ayten "Yaşamım Dönüşüyor"

Esra Ayten 3 yıl SMMM bürosunda, 1 yıl Atlas jet Havacılık A.Ş.de, 1 yıl Grundig Elektronik A.Ş.’de ve son 7 yıl Arçelik A.Ş.’ de olmak üzere, toplam 12 yıl süresince kurumsal hayatı deneyimlemiştir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olan Esra; Mali İşler, Turquality, İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim gibi farklı alanlarda çalışma fırsatı bulmuştur. Son 6 yıllık dönemde kendi yolculuğunda çeşitli eğitimler alarak zihinsel, bedensel ve ruhsal alanlarda farkındalıklar yaşamıştır.

Mirzakarim Norbekov ‘un kişilerin bedenlerine, yaşamlarına, duygularına, toplumsal ilişkilerine ve önsezilerine yönelik farkındalıklarını sağlayan eğitimlerinin 3 bölümünü Türkiye’de, Master programını da Bulgaristan’da tamamlamıştır.

İnsana Güven’de insan bedenini anlama yolunda beden, zihin ve ruh üçlemesi çerçevesinde, insana yönelik tüm süreçleri gerçek hayattaki süreçlerle bütünleştiren, insan bedeninde bütünsel farkındalık sağlamaya yönelik bir çok etkinliğe katılmıştır, konusunda uzman hekimler ve danışmanlarla çalışma fırsatı bulmuştur. Dr. LEONID SOBOLEFF den Biyodinamik Kraniosakral Terapi eğitimleri almaktadır.

Kişilerin yoğun çalışan zihinlerini bedenleri ile dengeleyebilecekleri, yaşam enerjilerini ve yaşam kalitelerini yükseltebilecekleri, kendilerini dönüştürebilecekleri, ihtiyaçlarına yönelik etkinlikler ve bireysel çalışmalar düzenlemektedir.

Esra Ayten ile Bireysel Çalışmalar Detaylar