Ebru Tarhun İle Sonsuzluğa Uyanış

27 Aralık 2017

Etkinliğin Adı         :Ebru Tarhun İle Sonsuzluğa Uyanış

Etkinliği Tarihi        :27 Aralık 2017

Etkinlik Saati         :19:30-21:30

Etkinlik İçeriği     

Ebru Tarhun ''Sonsuzluğa Uyanış" ile 27 Aralık Çarşamba günü saat 19:30-21:30 arası İnsanagüven'de!

Yaşamımızda yarattığımız korkularımız, kendimize koyduğumuz sınırlarımız, kendimizi kıyaslamamız, yargılamamız, başarısızlık duygumuz, güvensizliğimizin neden olduğu blokajlar, gelişmemizi ve dengemizi etkiler. Sistemimizde, yaşam sevincimizde, bolluk bereket akışımızda, arızalara neden olur.

Sonsuzluğa Uyanış Enerjisi ile akışın iyileşmesi ve şifanın gerçekleşmesi sağlanır. 

Etkinlik içerisinde Kendini Baştan Kodlama, Rehberinle buluşma, Yer ve Gök Bağlantısını Kurma ve Dengeleme, Dönüşüm Çemberi ve katılımcılara Sonsuzluk Enerjisi anlatılacak ve aktarımı yapılacaktır. 

Sonsuzluk Enerji Aktarımından sonra yeni yaşamınıza adım atmış olacaksınız.

Etkinliğin Kişisel FAydaları:

Sonsuzluk Enerjisi, ruhsal, zihinsel ve fiziksel faydalar sağlar, kendini daha rahat, sakin, dengeli, özgür ve hafif hissettirir, bu enerji yaklaşık 5 gün boyunca vücudunuzda dolaşmasına devam eder, 5 duyu keskinleşir yani aktarımdan sonra duyma, görme, tat alma, dokunma ve koklama duyuları rahatlar ve genişler. Yoksunluk isteği azalır. Dolayısıyla yeme düzeni dengelenir, bolluk bereket akışı rahatlar. Alfa beyin dalgasında uzun süre kalarak zihnin sessizliği deneyimlenir. Kendini objektif olarak gözlemleme başlar. Sonsuzluk enerjisi, An’da kalma deneyimi sağlar. Bedeni dengeler, titreşimini düzenler böylece sağlığa kavuşmada yardımcı, teşvik edici rol alır. Daha güçlü ve enerjik olmayı sağlar. Yaşama, kendine ve çevreye bakış açısının değişmesini sağlar ve illüzyonunu fark etmeyi sağlar ve özgürleştirir. Birlik bilinci farkındalığı başlar.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 0212 284 00 99 numaralı telefondan arayabilir ya da info@insanaguven.com adresine mail atabilirsiniz.

Ebru Tarhun "Hayalindeki Sen'i Yarat"

Devamını Oku