Cindy Kohener " Yarat, Eğlen, "Fark"et, Sev "

1983'te İstanbul’da doğdu. Neden, nasıl? Diyerekten büyüyen merakı çocuk ilk dansla tanıştı, sonra resimle, sonra tiyatroyla. İlkokulda başlayan tiyatro eğitimi, farkı ekollerden isimlerle üniversite yıllarına kadar devam etti. (Dormen Tiyatrosu, Ali Poyrazoğlu, Semir Aslanyürek vs .)

Tüm sanat dallarını içinde barındıran, yaşamı anlatan sanata aşık oldu ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi'nde Sinema-Tv bölümünü bitirdi.

2001' den bugüne sinema ve reklam prodüksiyonlarında yönetmen ve yardımcı yönetmen, görsel efekt süpervizörü olarak yer alıyor. Osman Sınav, Gani Mujde, Cem Yılmaz ve daha birçok yerli /yabacı ustayla çalışma şansını yakaladı.

2010’dan bugüne ise gerçek içsesini bulmak güdüsü ile kişisel gelişim alanında çalışmalara kayılıyor. Güney Amerika, Macaristan, Taylan, Bali ve Japonya başta olmak üzere çeşitli ülkelerden şamanlarla çalışıyor, Hindistan'daki OSHO Ashram'ı ve benzeri merkezlerde eğitimler alarak dünyayı geziyor.

İnsana Güven ekibinde bireysel seanslar ve gruplar için yaratıcılık danışmanlığı yapıyor.. Kurumsal eğitimleri ve özel guruplara verdiği seminerlerle kalıcı yaşam çözümleri sunup, kalplere dokunuyor. Beden, zihin ve Ruh’un eş zamanlı ve uyumlu olmadığı sürece iyileşmenin gerçekleşmediğini bildiğinden danışanların hayalindeki hedefe giden yolda kendi yollarını bulmalarında yardımcı olup, çözümler üretiyor.

Danışanları ile çalıştığı alanlardan ve yöntemlerden örnekler;

Emotiv epoc + eeg sistemi ile kişinin yaratım gücünü eş zamalı olarak görmesini ve sanki bir spor yapıyormuşçasına yaratım gücünü çalıştırma egzersizleri sağlamak.

Yaratımın önündeki blokajları keşfetmek için beden ve zihin alıştırmaları ile sorunun kökenine inmek.

Rasheeba, Chinomichi, Chakra dengeleme çalışmaları ve Kundalini çalışmaları gibi kendi deneyimlerinden edindiği öğretilerden kişiye özel bir enerji çalışması yaratmak.

Drama, resim, mandala, film terapi, müzik/ses gibi yardımcı sanat öğelerini de kullanarak kişinin kendi ifadesini bulmasına yardımcı olmak.

Cindy Kohener ile Bireysel Çalışmalar Detaylar