Blaire Lindsay

Günümüzde kadınların görkemli feminen enerjilerini arayıp, keşfedeceği ve içlerindeki bu enerjiyi harekete geçireceği alanlar ve fırsatlar nadiren ortaya çıkıyor. Blaire Lindsay’in wokshopları size bu fırsatı sunmak üzere tasarlandı. Kadınların kendi eşsiz ve büyüleyici feminen ışıklarını uyandıracak, güçlendirecek ve besleyecek araçlar bu workshop çalışmaları ile sizlere sunuluyor olacak.

Çağımızın maskülen dominant dünyasında, kadınlar, doğuştan gelen hissel açıklıklarını, arzularını, oyun oynama ve zevk almayla ilgili bağlantılarını kaybediyorlar. Böylece etrafımızda dişi özleriyle bağlantılarını kaybetmiş pek çok kadına rastlamak olağan bir hal alıyor. Oysa ki pek çok kadın içinde kendi dişi taraflarıyla daha derin bir bağlantı kurabileceğine yönelik sezgilere sahip… Ve bu kesinlikle mümkün. Ama nasıl?

Blair Lindsay hem pratik hem teorik uygulamalarla, müzikle ve dansla size bunu öğretmek için güzel bir çalışmalar sunuyor. Eğitimleri Tantrik aydınlanma ve Tanrıça öğretilerine dayanıyor. Böylece katılımcılar Tantranın temel niteliklerini öğreniyor. Bu eğitimde mantralar, kişilerarası uygulamalar, ritüeller, anlatımlar, tefekkür ve hareket temelli egzersizler (tanrıça ritüel dansı, dinamik meditasyon, oryantal dans ve yoga) biraraya getirilerek ciddi ve keyifli oyunlarla dolu workshoplar katılımcıları bekliyor.