Alperen Canik ile Yeni Beyin Yeni Hayat_

26 Nisan 2018
19:30 - 21:30
İnsanagüven

Etkinliğin Adı         :Alperen Canik ile Yeni Beyin Yeni Hayat

Etkinliği Tarihi        :26 Nisan 2018

Etkinlik Saati         : 19:30 - 21:30

Etkinligi Veren       : Alperen Canik

Etkinlik İçeriği     

Alperen Canik ile Yeni Beyin Yeni Hayat etkinliği 26 Nisan Perşembe günü saat 19:30-21:30 arası İnsanagüven'de.

Bilimsel yaklaşımlara dayanan bu etkinlikte;

"İçinde bulunduğumuz dünyadaki değişim sadece küçük bir değişimle başlayacak ve bu değişimin en temelinde tek bir insan yer alacak." bilincinin aslında sadece bir felsefik yaklaşımdan ziyade bilimsel bir gerçek olduğunu bizzat deneyimleme şansınız olacak.

Albert Einstein'in "Problemleri, onları üreten zihinlerle çözemeyiz." sözü bunu açıklarken; Mahatma Gandhi'nin "Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür… Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür… Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür… Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür… Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür… Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür… Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür." sözü de bu anlayışı destekler.

Sizde bu etkinlikte kendinizin farkına varacak ve içinde bulunduğunuz durumlardan daha rahat çıkmanın yollarını öğreneceksiniz.

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 0212 284 00 99 numaralı telefondan arayabilir ya da info@insanaguven.com adresine mail atabilirsiniz.

Alperen Canik

Devamını Oku